Wentylatory czystego powietrza

Wentylatory czystego powietrza Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Wentylator nadmuchowy WN-1 o mocy 1,1 kW przeznaczony do przetłaczania czystego powietrza. Wentylatory z serii WN mają szerokie spektrum zastosowań, m. in. do zasilania kotłów w powietrze czy w suszarniach zboża. Maksymalna zawartość pyłu w przetłaczanym powietrzu: 0.4 g/m3.

  • Wentylator WCP-2 do czystego powietrza oraz powietrza zawierającego do 0.4 g/m3 pyłu. Stosowany m. in. do odpylania i odciągu dymów spawalniczych oraz wyciągu dymu spod przecinarek plazmowych i gazowych. Klasa sprawności silnika: IE3 (Premium Efficiency).

  • Wentylator nadmuchowy WN-2 o mocy 2,2 kW przeznaczony do przetłaczania czystego powietrza. Wentylatory z serii WN mają szerokie spektrum zastosowań, m. in. do zasilania kotłów w powietrze czy w suszarniach zboża. Maksymalna zawartość pyłu w przetłaczanym powietrzu: 0.4 g/m3.

  • Wentylator nadmuchowy WN-3 o mocy 3.0 kW przeznaczony do przetłaczania czystego powietrza. Wentylatory z serii WN mają szerokie spektrum zastosowań, m. in. do zasilania kotłów w powietrze czy w suszarniach zboża. Maksymalna zawartość pyłu w przetłaczanym powietrzu: 0.4 g/m3.

  • Wentylator WCP-4 do czystego powietrza oraz powietrza zawierającego do 0.4 g/m3 pyłu. Stosowany m. in. do odpylania i odciągu dymów spawalniczych oraz wyciągu dymu spod przecinarek plazmowych i gazowych. Klasa sprawności silnika: IE3 (Premium Efficiency).

  • Wentylator nadmuchowy WN-4 o mocy 4.0 kW przeznaczony do przetłaczania czystego powietrza. Wentylatory z serii WN mają szerokie spektrum zastosowań, m. in. do zasilania kotłów w powietrze czy w suszarniach zboża. Maksymalna zawartość pyłu w przetłaczanym powietrzu: 0.4 g/m3.

  • Wentylator nadmuchowy WN-5 o mocy 5,5 kW przeznaczony do przetłaczania czystego powietrza. Wentylatory z serii WN mają szerokie spektrum zastosowań, m. in. do zasilania kotłów w powietrze czy w suszarniach zboża. Maksymalna zawartość pyłu w przetłaczanym powietrzu: 0.4 g/m3.

  • Wentylator nadmuchowy WN-7 o mocy 7.5 kW przeznaczony do przetłaczania czystego powietrza. Wentylatory z serii WN mają szerokie spektrum zastosowań, m. in. do zasilania kotłów w powietrze czy w suszarniach zboża. Maksymalna zawartość pyłu w przetłaczanym powietrzu: 0.4 g/m3.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów